Jess w “piątce kolejki”

0
72

Alexa Held, Chloe Bibby, Stephanie Jones, Jessica January oraz Kylee Shook – tworzą pierwszą piątkę 13. tygodnia

Chloe Bibby i Stephanie Jones poprowadziły zespół z Gorzowa Wlkp. do wygranej 75:73 na trudnym terenie w Gdyni. Australijka zakończyła spotkanie z double-double w postaci 31 punktów oraz 12 zbiórek, natomiast Jones zapisała w swoich statystykach 17 punktów i 9 zbiórek.

Alexa Held bardzo dobrze czuje się w zespole z Wrocławia, co udowodniła w kolejnym meczu. Tym razem Amerykanka rzuciła 29 punktów, a Ślęza pokonała 75:64 zespół z Poznania. Dla Held był to dziesiąty kolejny mecz z dwucyfrową ilością zdobytych punktów!

Jessica January spędziła na parkiecie blisko 30 minut notując w tym czasie 13 punktów (5/7 z gry) oraz 10 zbiórek i 5 asyst. MB Zagłębie pokonało 86:81 SKK Polonię i przerwało serie trzech porażek z rzędu.

Bardzo dobry mecz w Toruniu rozegrała środkowa obrońcy tytułu z Koziego Grodu, który pewnie pokonała Katarzynki 90:68. Kylee Shook rzuciła 22 „oczka” i zebrała 6 piłek, co jest drugim najlepszy występem Amerykanki na polskich parkietach.