Nowy sponsor tytularny w klubie

0
347

Miło nam poinformować, że nowym sponsorem tytularnym koszykarek Zagłębia Sosnowic została firma CTL Maczki-Bór S.A. W ramach zawartej umowy logotyp spółki będzie widoczny na strojach meczowych zawodniczek. Ponadto logo sponsora będzie widoczne na materiałach reklamowych i programach meczowych, a sponsor tytularny będzie mógł korzystać z wizerunku zawodniczek w swoich działaniach komunikacyjnych.

Dziękujemy Firmie CTL Maczki-Bór i jej Prezesowi Sławomirowi Rzepeckiemu za zaufanie i decyzję o wsparciu zespołu w jego walce o najwyższe cele. Liczymy na długą i owocną współpracę. Cieszymy się, że firma która od 70 lat jest związana z Sosnowcem zagra wspólnie z naszym klubem w zbliżającym się sezonie 2022/2023.

Do ekstraklasy wrócimy po wakacyjnej przerwie już jako MB Zagłębie Sosnowiec.

Jednocześnie dziękujemy dotychczasowemu sponsorowi – Spółce CTL Logistics i jej Prezesowi Grzegorzowi Bogackiemu za ostatnie lata razem, lata w których osiągaliśmy bardzo dobre rezultaty i wróciliśmy do Ekstraklasy.

O sponsorze tytularnym:

CTL Maczki – Bór S.A. prowadzi na terenie Sosnowca odkrywkowe wydobycie piasku powiązane z procesem rekultywacji terenów pokopalnianych, w wyniku którego uzyskuje nowe tereny przemysłowe. W ciągu 70 lat nieprzerwanej działalności Spółka wydobyła ponad 150 mln ton piasku oddając jednocześnie do gospodarczego wykorzystania ponad 200 ha terenów inwestycyjnych. Wśród nabywców – inwestorów byli między innymi Jeronimo Martins, Raben, Goodman, Panattoni, DAF oraz Amazon (jedno z największych centrów logistycznych w Europie – 21 hektarów). Łącznie w ramach inwestycji w tereny przemysłowe powstało dotychczas około 5000 miejsc pracy a działalność rekultywacyjna pod potrzeby inwestycji wielkopowierzchniowych ma kluczowe znaczenie dla rozwoju regionu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego – największej metropolii w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here