Jessicy January na kolejny sezon!

0
449

Jessicy January w kolejnym sezonie będzie reprezentować barwy CTL Zagłębie Sosnowiec!

26 sierpnia 2020 roku informowaliśmy o pozyskaniu przez nasz klub Jessicy January. Dwanaście miesięcy później miło nam przekazać, że Jess zostaje z nami na kolejny sezon.

W ubiegłych rozgrywkach rozgrywająca była jednym z filarów zespołu. Wystąpiła w 21 meczach, w sumie zdobyła 316 punktów. January była m.in.: jedną z najlepiej podających zawodniczek w EnergaBasket Lidze Kobiet. Ze średnią 6,4 asyst na mecz uplasowała się na 4 miejscu w ligowej hierarchii. Witamy ponownie na pokładzie CTL Zagłębie.

Jessica to jedyna zagraniczna zawodniczka, która broniła barw naszego klubu w sezonie 2020/2021 i będzie w nim kontynuować swoją przygodę z koszykówką. Z Sosnowcem pożegnały się Sydney Wallace, Tori Jarosz, Katarina Vucković oraz jeszcze w trakcie rozgrywek Oumou Toure. Wszystkim wymienionym dziękujemy za grę w naszych barwach i życzymy powodzenia w innych klubach.

Z “polskiego zaciągu” w zespole zostają z kolei Martyna Jasiulewicz, Aleksandra Wojtala, Karolina Zuziak oraz Sylwia Wojtylas.

Z drużyną rozstały się z kolei Monika Jasnowska, Martyna Czyżewska, Klaudia Rutkowska oraz Martyna Stasiuk. Dziewczyny dzięki za wszystko i powodzenia “na nowej drodze”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here