Najlepsze w województwie

0
226

Do sporej niespodzianki doszło w lidze kadetek U-15. Nasze młodsze o rok zawodniczki – rocznik 2007 i 2008 – zajęły miejsce w rozgrywkach i będą reprezentować Sosnowiec i województwo Śląskie w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Kadetek!

Sosnowiczanki prowadzone przez trenera Michała Batorskiego wygrały aż 12 na 14 możliwych spotkań. Warto podkreślić, że rywalizowały ze starszymi zawodniczkami, często będącymi reprezentantkami województwa, a nawet występującymi w młodzieżowych reprezentacjach Polski.Triumf zawodniczek Zagłębia jest wydarzeniem bez precedensu. Nie często się zdarza, aby zespół zbudowany z młodszych zawodniczek z taką łatwością radził sobie ze starszymi rywalami. Przed młodymi koszykarkami czas na kolejne wyzwania i walkę o medale mistrzostw Polski. Trzymajcie kciuki i kibicujcie podopiecznym Michała Batorskiego.

Mistrzowski skład Zagłębia:Nina Micek, Marta Mielcarz, Marzena Złocińska, Zuzanna Smędzik, Kamila Śledź, Zofia Ratajczak, Oliwia Żak, Julia Szafraniec, Maria Tyszczak, Hanna Majchrzak, Justyna Adamaszek, Lena Master, Julia Hmielorz, Sonia Giza, Dominika Bronakowska, Monika Nagła, Nadia Połętek, Jagoda Stachnik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here