Do Polkowic bez obciążeń

0
195

Po wygranej z VBW Arka Gdynia przed naszą drużyną kolejny trudny bój. Tym razem czeka nas wyjazdowe starcie z BC Polkowice. Do zespołu wraca Batabe Zempare, która z powodu choroby nie mogła pomóc drużynie w ostatnim meczu z Arką.

Mecz z Arką był bardzo ciężkim spotkaniem, ale wiedziałyśmy o tym, bo to klasowy rywal. Spodziewałyśmy się walki przez 40 minut i tak było. Mimo, że nie zagrała Batabe Zempare wyszłyśmy na parkiet z nastawieniem, że nie mamy nic do stracenia. Ten mecz pokazał, że nawet w osłabieniu jesteśmy grać na wysokim poziomie i rywalizować jak z drużynami z czołówki jak równy z równym. Na pewno jeszcze za wcześnie na ocenę wartości naszego zespołu, ale to co już udało się zrobić to dobry prognostyk. W zespole jest dobra atmosfera, czuć chemię. Sama jestem niezwykle ciekawa przyszłości – mówi przed meczem w Polkowicach nasza kapitan, Jessica January.

W Polkowicach zespół z Sosnowca ponownie nie zamierza tanio sprzedać skóry. – Jedziemy tam bez obciążeń. Po prostu wyjdziemy na parkiet i postaramy się powalczyć z mistrzem Polski o jak najlepszy wynik – dodaje January.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here